• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Tak naprawdę znam niezliczoną liczbę ludzi – przede wszystkim mężczyzn, którzy lubią zakłady bukmacherskie. Doskonale znam ową dziedzinę, bo sam gram u bukmacherów jakieś 15 lat. Choć oczywiście w czasie kariery nie wygrałem zbyt wielu pieniędzy, to w sumie tak czy siak będę ciągle grał u buków!
Z jakich powodów? Cóż, fakty są takie, że generalnie to moja sytuacja jest taka, iż lubię dreszczyk emocji – gdy obstawiam zakłady bukmacherskie za znaczącą część pensji, nareszcie czuję, że żyję. Chcę w trzeciej części artykułu napisać nieco odnośnie poprawnego typowania spotkań.
Myślę, że obecnie miłośnicy bukmacherki mają o wiele prostsze zadanie – w końcu bez najmniejszego kłopotu można natrafić na takie typy bukmacherskie, które może nie są pewniakami, ale są w stanie jakoś ochronić nas przed popełnieniem błędu. A więc jeśli chciałbyś postawić na AC Milan w spotkaniu z Chelsea Londyn, lecz dowiadujesz się, iż znaczna grupa obstawiających optuje za tą drugą ekipą, bo chociażby są dużo lepiej przygotowani, po prostu możesz przemyśleć swoją strategię. W dalszym ciągu będę grywał u bukmacherów, Tobie również to radzę. Chyba, że nie ukończyłeś 18 lat.
źródło:
- www.dwdglaz.com.pl
- nautic.com.pl
- askme.com.pl
- seacsub.com.pl

Pozostałe artykuły tematyczne:

Categories: Sport

Comments are closed.