• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, w którym każda jednostka opieki zdrowotnej – od jednoosobowych gabinetów, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po szpitale, może zaopatrzyć się w potrzebne materiały i aparaturę, jakie używane muszą być w typowej interakcji z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są nie tylko specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, jak i położne, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, najlepsze materiały medyczne i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co jest możliww znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z wielu różnych specjalności, jakie obejmują nie tylko produkty medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Centrum materiałów i sprzętu medycznego wspomaga również diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą gamę odczynników i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, jakich produkty można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują również centra rehabilitacji proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii oraz urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z kolei materiały i sprzęt dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to aż osiem tysięcy towarów skierowanych do stomatologów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych firm, do których należy m.in: Lascod, Polydentia, Microbrush. W dostępnym asortymencie są też produkty polskie, producenci następujących produktów na przykład Zhermapol czy Chema.

Dostępne są towary jak materiały stomatologiczne np. amalgamaty oraz cementy; wiertła, znieczulenia, narzędzia endodontyczne jak również różnego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony tutaj krótki zarys oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek tego, co znajduje się zarówno w sklepach sprzedaży, ale również u przedstawicieli handlowych, jak również w sklepie internetowym.

Polecamy

Sklep Medyczny Cezal

Pozostałe artykuły tematyczne:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.